Technikas (-ė)

Thermo Fisher Scientific Vilnius, Vilniaus Apskritis

About the Job

Kai prisijungsite prie „Thermo Fisher Scientific“ įmonės, tapsite protingos ir veržlios komandos dalimi, kurią vienija aistra tyrinėjimams ir atradimams. Tai bendrovė, kurios metinės pajamos yra 20 mlrd. JAV dolerių, ir kuri skiria didžiausias investicijas moksliniams tyrimams bei technologinei plėtrai biotechnologijos pramonės srityje. Mes suteikiame savo žmonėms resursus ir galimybes reikšmingai prisidėti prie šios veiklos. UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ sėkmingai plečia savo veiklą ir į draugišką, daugiau nei 800 darbuotojų, kolektyvą kviečia:

Produktų fasavimo techniką (-ę)

Darbo pobūdis:

  • Biotechnologijos produktų fasavimą (išpilstymą) švariose kontroliuojamuose patalpose.
  • Produktų fasavimo proceso planavimas ir organizavimas (dokumentų pildymas, įrangos ir fasavimo vietos paruošimas).
  • Darbo laikas pamainomis (6:00-14:30 / 14:30-23:00) darbo dienomis.

Reikalavimai:

  • Vidurinis išsilavinimas (aukštasis neuniversitetinis – privalumas).
  • Bazinės anglų kalbos žinios – privalumas.
  • Gebėjimas naudotis kompiuteriu (Word, Excel).
  • Gebėjimo greitai ir tiksliai skaičiuoti.
  • Kruopštumas, atsakingumas, atidumas, pareigingumas.

Siūlome:

  • Modernią darbo aplinką ir aiškiai aprašytas darbo tvarkas.
  • Stabilumą: laiku mokamą atlyginimą, apmokamus viršvalandžius ir metinę premiją už gerus rezultatus.
  • Papildomas naudas: 5 maršrutais nemokamai vežame į / iš darbo, pigūs pietūs įmonės valgykloje, nemokama kava / arbata.
  • Galimybę mokytis: apmokome neturinčius darbo patirties.
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.
  • Darbo užmokestį nuo 800 eur. prieš mokesčius.