Linehaul Sourcing Specialist

Amazon EU SARL(Germany Branch) Neufahrn bei Freising,

About the Job

W Amazon wierzymy, że każdy dzień jest nadal dniem pierwszym.
Jest to dzień na pierwszy krok. Dzień, w którym możesz spodziewać się nowych wyzwań. A dziś jest ten dzień dla Ciebie. To Twój dzień, aby być częścią czegoś wielkiego. Dzień, w którym Twoje pomysły zostaną urzeczywistnione. To Twój dzień, aby dołączyć do firmy, która zmienia swoją definicję każdego dnia. To energia i pasja stojące za Amazon.

Poszukujemy wysoce zmotywowanego, myślącego przyszłościowo specjalisty Linehaul Sourcing, który dołączy do naszego zespołu Amazon Transportation Services (ATS) z siedzibą w tętniącym życiem Monachium w Niemczech!

Jako integralna część zespołu Amazon Transportation Services (ATS), Linehaul Sourcing Specialist poprawia zaangażowanie przewoźników w Relay na określonym rynku geograficznym. Wybrany kandydat koncentruje się w szczególności na nowych przewoźnikach i osiąga sukces ze względu na ich niezawodność i zgodność procesów z wymaganiami ATS, a także poprawia płynność przewoźników w swoim regionie. Zespół ATS współpracuje z: centrami realizacji Amazon, centrami sortowania, stacjami dostawczymi, łańcuchem dostaw, obsługą klienta, zespołami handlu detalicznego i finansami oraz zewnętrznymi usługodawcami, oferując wiedzę biznesową i logistyczną w celu zapewnienia optymalnego dostarczania rozwiązań usługowych.

Obowiązki:
• Utrzymuj wysoki standard operacyjny z nowymi przewoźnikami w zakresie bezpieczeństwa, wydajności oraz zgodności procesów
• Zarządzaj ciągłym doskonaleniem z przewoźnikami, opracowuj SPO
• Identyfikuj luki w płynności przewoźnika i zbuduj / wykonaj plan działania w celu zwiększenia zdolności transportowej
• Bądź innowacyjny i wspieraj rozwój nowych funkcji / pomysłów z zespołami technicznymi na platformie Relay, aby poprawić doświadczenia przewoźników lub usprawnić proces
• Wspieraj badania rynkowe w celu znalezienia nowych przewoźników, w przypadku gdy istniejąca pula przewoźników jest niewystarczająca / słaba
• Wspieraj projekty zapewniające komunikację i realizację wymagań Amazon przez przewoźników naziemnych
• Pracuj w całej UE w wielofunkcyjnym środowisku.

Aby odnieść sukces w tej roli, potrzebujesz pasji do podejmowania decyzji opartych na danych, które będą miały bezpośredni wpływ na doświadczenie klienta. Kluczem do sukcesu jest umiejętność skutecznego komunikowania się z różnymi odbiorcami. Zdolność do pozostania elastycznym i przystosowania się do uczenia się nowych narzędzi i systemów ma zasadnicze znaczenie dla Twojej roli w zespole. Nasze środowisko jest dynamiczne, ukierunkowane na terminy i wymaga od kandydata zorientowania na szczegóły oraz wygodnej interakcji i pracy z wieloma zespołami (biznesowymi i technicznymi).

BASIC QUALIFICATIONS

- Preferowane doświadczenie na podobnej roli w firmie logistycznej lub sprzedawcy detalicznym
- Doskonałe umiejętności obsługi klienta i zrozumienie handlowe
- Dyplom z zakresu biznesu, ekonomii, logistyki, matematyki lub podobnej dziedziny
- Negocjacje / umiejętności logistyczne / doświadczenie w zarządzaniu przetargami
- Doświadczenie w zarządzaniu wydajnością
- Umiejętności zarządzania zdolnością transportową / prognozowania
- Biegłość w języku angielskim
- Doskonałe umiejętności pisemne i umiejętność komunikowania się na wszystkich poziomach zarządzania
- Biegła znajomość programu Excel

PREFERRED QUALIFICATIONS

Biegła znajomość języka polskiego jest atutem

Amazon jest pracodawcą zapewniającym równe szanse. Wierzymy z pasją, że zatrudnianie zróżnicowanej siły roboczej ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. Decyzje rekrutacyjne podejmujemy na podstawie Twojego doświadczenia i umiejętności. Cenimy Twoją pasję do odkrywania, wymyślania, upraszczania i budowania. Ochrona Twojej prywatności i bezpieczeństwa Twoich danych jest od dawna najwyższym priorytetem dla Amazon. Zapoznaj się z naszą Informacją o ochronie prywatności, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zbieramy, wykorzystujemy i przekazujemy dane osobowe naszych kandydatów.